O nas

W 2012 roku zaczęliśmy się spotykać na wspólne treningi. Trenowaliśmy na stadionie lekkoatletycznym „Start” oraz w wynajmowanej na godziny sali. Treningi były darmowe i z każdym tygodniem przychodziło na nie coraz więcej osób. Rok później otworzyliśmy CrossFit Lublin i zaczęliśmy promować tę formę ruchu na szeroką skalę.

Nasi Trenerzy legitymują się ponadprzeciętną wiedzą, charyzmą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Mamy dobrą energię. Jesteśmy komunikatywni, cierpliwi, uśmiechnięci. Lubimy uczyć i robimy to z pasją. Zapraszamy do trenowania w pierwszym i jedynym afiliowanym klubie CrossFit w Lublinie.

Kadra CrossFit Lublin:

ARIEL SAWCZUK

Trener CrossFit Level 2.

Uczestnik szkoleń poświęconych nauce i doskonaleniu jakości ruchu, pracy z ciężarami i odważnikami kettlebell, mobility, programowania treningu, jogi (nauczyciele: Carrie Overko, Henryk Liśkiewicz), movement by Ido Portal (nauczyciele: Odelia Goldschmidt, Jonathan Fletcher), pracy z zawodnikami, postępowania w przypadku urazów i dysfunkcji ruchowych oraz unikania kontuzji.

Instruktor Sportu o specjalizacji snowboard, brązowy medalista Mistrzostw Polski Instruktorów w 2011, właściciel szkoły Inari Snowboards, organizator snowboardowych obozów, szkoleń oraz festiwalu filmów snowboardowych Winter Is My Love. Dziennikarz, animator sportu i kultury. Założyciel CrossFit Lublin.

„Trafiłem do CrossFitu ze snowboardu, szukając treningu wspomagającego, który będzie umożliwiał robienie szybkich postępów w innych sportach. Jeśli biegasz, grasz w piłkę, w tenisa, wspinasz się, trenujesz sporty walki, jeździsz na nartach, snowboardzie, pływasz na wake, kite, surfujesz czy po prostu chcesz byś osobą bardzo sprawną – gwarantuję, że CrossFit jest dla Ciebie.

W CrossFit Lublin pracuję zarówno z zaawansowanymi, jak i początkującymi. Dzięki snowboardowi zyskałem pewne oko i potrafię szybko nauczyć złożonych ruchów oraz zadbać o ich jakość, co jest podstawą zyskiwania sprawności. W sporcie najważniejsze są dobre emocje. Każdy trening to dla organizmu ogromny stres. Wiem też ile odwagi i pracy trzeba włożyć w pierwsze kroki. Podchodzę do tego co robię bardzo serio ale możesz o tym nie wiedzieć, bo prowadzę zajęcia w snowboardowym stylu: na luzie, z dystansem i poczuciem humoru.”

LESZEK BOJARSKI

Trener CrossFit Level 2.

Żołnierz zawodowy – weteran, związany ze sportem od dziecka. Jego pasje sportowe zataczają szeroki krąg, począwszy od piłki nożnej, siatkówki, poprzez koszykówkę, tenis ziemny, tenis stołowy, badminton, bieganie (przebiegnięte dwa maratony), biegi OCR, narty.

CrossFit zaczął trenować za namową kolegi w 2016 r. w Warszawie. Od 2018 trener CrossFit Level 1, a od 2019 r. CrossFit Level 2. Przygodę trenerską rozpoczął w Holandii, w CrossFit Posterus, gdzie prowadził treningi z powerliftinigu, weigliftingu, zajecia CrossFit Kids oraz regularne klasy.

Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu crossfitu, weighliftingu, kettelbell.
Lista szkoleń/warsztatów oraz certyfikatów które posiada jest imponująca:  Weightlifting Level 2 Certificate, Kettlebell Certificate, Kids Trainer, Adaptive Training Certificate, Aerobic Capacity Certificate, Anatomy Certificate, Gymnastics Certificate, Judges Course 2019 English Certificate, Lesson Planning Certificate, Masters-TwoDay Certificate, Conjugate Methods Certificate, Running Certificate, Running Workshop Certificate, Scaling Certificate, Spot The Flaw Certificate, Weightlifting Certificate, Conjugate Gymnastics Seminar, StrongFit seminar, Power Monkey Gymnastic/Weighlifting Combo Clinic, Junior Coach Level 1&2 Weiglifting – Dutch Weighlifting Assocciation, Physical Coaching Academy – Modified Strongman Training, DAO Lifting – Weighlifting seminar, Workshop – The Secret of Weighlifting by Aleksy Torokhtiy, LEVELUP – Trening Siłowy-Programowanie ćwiczeń i technika ćwiczeń, Kurs Instruktora Kettelbell– Polskie Stowarzyszenie Kettelbell i Fitness.

MARLENA POLAKOWSKA

Trenerka dwuboju olimpijskiego z licencją Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.

Doświadczona trenerka i utytułowana zawodniczka. Reprezentantka Polski na międzynarodowych zawodach: Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata. Najbardziej utytułowana Trenerka w naszej Kadrze.
Mistrzyni Polski w dwuboju olimpijskim seniorek w kategorii do 49 kg z 2020 roku.
Rekordzistka Polski w dwuboju olimpijskim, podrzucie oraz rwaniu.
Najlepsza zawodniczka Mistrzostw Polski 2020 wszystkich kategorii – według klasyfikacji Sinclair’a.

W CrossFit Lublin prowadzi zajęcia Weightlifting, podczas których uczy od podstaw prawidłowej techniki trudnych i złożonych ruchów ciężkoatletycznych: zarzutu, podrzutu oraz rwania. Z jej wiedzy i doświadczenia korzystają nie tylko początkujący, ale przede wszystkim osoby, które chcą się w dwuboju doskonalić: szlifując technikę i podnosząc sobie regularnie poprzeczkę, czego rezultatem jest płynna praca z coraz większym obciążeniem.

VIKTORIA LITWINCZUK

Trenerka CrossFit Level 1.

STEFAN JANICKI

Joga śmiechu.

MARTA OSIPIUK

Joga. Treningi online.